סדנאות

מיינדפולנס בחיי היומיום  

סדנת סופשבוע 

בסדנת סופשבוע מרוכזת זו נתוודע, בהיכרות ראשונית, לשיטת המיינדפולנס ולאופני יישום מגוונים שלה, ככלי לשיפור איכות החיים שלנו במישורים רבים. שיטה זו, שמקורה בבודהיזם, מלמדת כיצד להיות בנוכחות מלאה ברגע הזה ולשים לב לכל המתרחש בתודעה ובגוף. היא מאפשרת התבוננות אמיצה על עצמנו, ללא שיפוט וללא רצון לשנות את המציאות, מתוך נכונות לקבל את כל מה שמתרחש. 

בסדנה זו נלמד טכניקות של מיינדפולנס ומדיטציות, בשילוב עם תרגילים חווייתיים שונים הכוללים שימוש במוזיקה, תנועה, תרגילי פסיכודרמה ועוד. תרגילים אלו מאפשרים לזהות דפוסים אישיותיים, ללמוד את יתרונותיהם ולהבין שהשינוי אינו מגיע דרך מאבק בהם אלא דרך היכרות מעמיקה איתם וקבלה שלהם. 

המעוניינים להעמיק ביישום מעמיק של טכניקות אלו יוכלו להצטרף לסדנאות ממושכות יותר.

תאריך הסדנה והעלות יפורסמו בקרוב

קשרי חיים

תהליך קבוצתי – סדנה שנתית 

אחת התשוקות המשמעותיות ביותר בחיינו היא לנהל קשרים בריאים, פתוחים ומעמיקים עם הסובבים אותנו. אך רובנו תקועים בתבניות מקובעות של מערכות יחסים עם בני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה.

לפרטים נוספים

סדנת מיינדפולנס ככלי טיפולי (למטפלים)

10 מפגשים

שיטת ה"מיינדפולנס", המלמדת נוכחות מלאה ברגע הזה, מקורה בבודהיזם. היא הותאמה לתרבות המערב בעשורים האחרונים ויושמה בהצלחה במסגרות טיפוליות שונות. במחקרים רבים הוכחה יעילותה להתמודדות עם מצבי לחץ, חרדות, דיכאון, התמכרויות ועוד.  

לפרטים נוספים