סדנת מיינדפולנס ככלי טיפולי (למטפלים)

10 מפגשים 

שיטת ה"מיינדפולנס", המלמדת נוכחות מלאה ברגע הזה, מקורה בבודהיזם. היא הותאמה לתרבות המערב בעשורים האחרונים ויושמה בהצלחה במסגרות טיפוליות שונות. במחקרים רבים הוכחה יעילותה להתמודדות עם מצבי לחץ, חרדות, דיכאון, התמכרויות ועוד.  

בתרגול המיינדפולנס אנו לומדים להיות עדים לכל מה שקורה, כאן ועכשיו, בנוכחות קשובה, ללא כל שיפוט. אנו שמים לב לתודעה ולגוף שלנו – התחושות, הרגשות, המחשבות, הדחפים, האנרגיה הגופנית ועוד. על פי רוב אנו שקועים במחשבות ונמצאים בהסחת דעת וכך מחמיצים את הרגע הזה. תרגול המיינדפולנס מסייע לנו לקבל את מה שיש, להיות רגועים ויצירתיים יותר ולשפר את איכות החיים שלנו. 

לפרטים נוספים

סדנאות

קשרי חיים

תהליך קבוצתי שנתי

אחת התשוקות המשמעותיות ביותר בחיינו היא לנהל קשרים בריאים, פתוחים ומעמיקים עם הסובבים אותנו. אך רובנו תקועים בתבניות מקובעות של מערכות יחסים עם בני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה. הפצעים העמוקים בנפשנו נוצרו במערכות קשרים עם אנשים משמעותיים לנו, ועל כן תהליכים חשובים של ריפוי והתפתחות אישית מתבצעים גם הם בתוך מערכות יחסים, כשיקוף עומק של עצמנו. 

סדנה שנתית זו מאפשרת להתנסות במגוון רחב של מערכות יחסים, ולחוות תהליך אפקטיבי, מהיר ומעמיק של ריפוי והתפתחות.

מיינדפולנס בחיי היומיום  

סדנת סופשבוע 

בסדנת סופשבוע מרוכזת זו נתוודע, בהיכרות ראשונית, לשיטת המיינדפולנס ולאופני יישום מגוונים שלה, ככלי לשיפור איכות החיים שלנו במישורים רבים. שיטה זו, שמקורה בבודהיזם, מלמדת כיצד להיות בנוכחות מלאה ברגע הזה ולשים לב לכל המתרחש בתודעה ובגוף. היא מאפשרת התבוננות אמיצה על עצמנו, ללא שיפוט וללא רצון לשנות את המציאות, מתוך נכונות לקבל את כל מה שמתרחש. 

 לפרטים נוספים