מי הם מטופליי? 

מגוון רחב של אנשים בגילאים ובשלבי חיים שונים. חלקם סטודנטים וסטודנטיות הנמצאים במצבי לחץ הקשורים ללימודים, אך גם עסוקים בחיפוש אחר הדרך והזהות; סטודנטים הלומדים מקצועות טיפוליים; נשים וגברים המתמודדים עם מצבי משבר שונים במשך החיים; אנשים המעוניינים לטפל בטראומות שונות וכן בפצעים התפתחותיים של התקשרוּת, הקשורים לילדות; אנשים המבקשים להעמיק ולבסס תהליכים של צמיחה אישית ועשייה בחיים מתוך תחושה של חיבור עצמי, עוצמה ואותנטיות. 


איפה ואיך?

הקליניקה שלי נמצאת בראש פינה, במקום שקט, נעים המעניק תחושת פרטיות.

 
 
לפרטים ולקביעת פגישה ניתן להתקשר:
טיפול אישי – פסיכותרפיה ברוח האקומי

מהי פסיכותרפיה הוליסטית ברוח "האקומי"?

גישה טיפולית הרואה את האדם כמכלול שלם ובלתי נפרד של גוף, נפש ורוח. גישה זו, המציעה טיפול ארוך טווח, משלבת טכניקות שונות הלקוחות מהמזרח ומהמערב. היא מאפשרת לבחור את הדרך המתאימה לצרכיהם של כל אחד ואחת מהמטופלים, מתוך הנחה שכל אדם הוא ייחודי. שיטה זו מדגישה את תשומת הלב לרגע הנוכחי ("מיינדפולנס") ולתחושות הגוף, שבו אגורים תכני העומק הנפשיים, וכן לנוכחות האמפטית והקשובה של המטפל.

כיום ידוע בעקבות מחקרים מרובים כי הטיפול ההוליסטי אפקטיבי הרבה יותר, שכן הוא מתייחס להיבטים רחבים של הזיקה בין גוף, נפש ורוח במצבי לחץ ומשבר. אלה הרגעים שבהם ליווי אישי וקשר טיפולי בטוח ואותנטי מספקים הזדמנות לריפוי, צמיחה, גילוי של עוצמה פנימית ואפשרות ליצור מערכות יחסים בריאות ותומכות. 

 

מתי צריך טיפול פסיכותרפי הוליסטי?

טיפול דרוש לנו בצמתים, במצבי משבר ולחץ, ברגעי קבלת החלטות בחיים, בקשיים במערכות יחסים ובמצב של חיפוש אחר מימוש עצמי. טיפול נדרש במצבים שבהם מטענים של טראומה ופצעים נפשיים גורמים למצבים של חרדה, דיכאון וקשיים בחיים. במקרים רבים פצעים אלו קשורים לפצעי התקשרוּת, שמקורם ביחסים עם דמויות משמעותיות בשלבי החיים המוקדמים.

מעבר לכך, כל אדם בשלב מסוים של חייו יכול להיעזר בליווי מקצועי כדי לצמוח, להכיר ולקבל את עצמו ברובד עמוק יותר. הטיפול הוא הזמנה ליציאה למסע משותף, לגילוי אמיץ ומרתק של מה שמצוי אל מעבר למוּכר, במטרה לחיות חיים מלאים יותר.